Panel uživatele

ÖZKA

4 Položky

ÖZKA pneumatiky Logo ÖZKA pneumatiky

Společnost ÖZKA LASTİK, která byla založena v roce 1994, vyráběla výrobky pro průmysl protektorování pneumatik během prvních let své výrobní činnosti.
Společnost ÖZKA, určující svou vizi vedoucí pozice na domácím trhu a renomované značky na zahraničním trhu, jasně stanovila svou politiku a cíle svými strategickými plánovacími činnostmi, které provádí profesionálně. ÖZKA v rámci tohoto rozsahu se poprvé přestěhovala do svého nového závodu v roce 2004 a zahájila výrobu ve skupinách Zahrada / Terén, Lehký kamion - Van, Přívěs, Přední traktor, Zadní traktor, Těžká stavební technika, Kombajn, Vysokozdvižný vozík a Panzer Tank Tire . Společnost ÖZKA, která pokračovala v investicích a zvyšovala svou kapacitu, přidala do své produktové řady pneumatiku ÖZKA Radial Tractor Tire, a stala se tak jedním z největších závodů na výrobu pneumatik ÖZKA v zemi.
ÖZKA, která má na domácím trhu hlas v krátké době se svými robustními, spolehlivými a odolnými pneumatikami, z nichž všechny jsou v souladu s národními a mezinárodními normami (TSE, ETRTO, ECE), rovněž exportují pneumatiky do celého světa, zejména do Evropy a na Blízký východ jako svůj zahraniční trh.
Po přijetí celkového řízení kvality zavedla společnost ÖZKA systémy řízení ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 27001, a proto zajišťuje kvalitu a bezpečnost výrobků ve všech svých procesech, počínaje kontrolou vstupu surovin a včetně následného odeslání .
OZKA nesoucí společenskou odpovědnost odhalila svůj respekt a přesný přístup prostřednictvím podepsání dohody o globálních zásadách. Zvyšuje svou zaměstnanost každý den převodem svého zisku na investice. Svou činnost provádí v souladu se zákonnými předpisy v oblasti ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce. Společnost ÖZKA, která vytváří přidanou hodnotu pro životní prostředí a ekonomiku recyklací a regenerací zpracovaného šrotu, tak odhaluje její odlišnost od ostatních závodů na výrobu pneumatik v Turecku.
Společnost ÖZKA, jednající s filozofií „zaměstnanec je klíčovým kamenem udržitelného růstu", poskytuje prostředí a zdroje potřebné pro účast a rozvoj svých zaměstnanců spolu s investicemi do strojního vybavení. V této oblasti plánuje a uplatňuje činnosti, jako je účast na domácích a zahraničních veletrzích, seminářích, školeních atd.
Společnost ÖZKA spojuje svůj mladý a dynamický tým se zkušenými manažery a pokračuje v investicích a růstu v souladu se svým strategickým plánováním.

ÖZKA katalog

Pneumatika Ozka

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

 • Pneu SEHA/OZKA 12.5/80-18 IND 88 14PR TL

  Pneu SEHA/OZKA 12.5/80-18 IND 88 14PR TL

  AKCE Dostupné Stavební pneu SEHA Turecký výrobek OZKA

  5882 Kč s DPH

  6325 Kč s DPH Sleva 443 Kč

  Import kód: 6166
  Dostupnost: Dostupné

 • Pneu SEHA/Ozka 7.50-16 8PR KNK33

  Zemědělská pneumatika SEHA / OZKA 7.50-16 8PR KNK33

  AKCE Dostupné AGRO SEHA Turecký výrobek OZKA

  1893 Kč s DPH

  2103 Kč s DPH Sleva 210 Kč

  Import kód: 3472
  Dostupnost: Dostupné

 • Pneu SEHA/Ozka 7.50-16 6PR KNK33

  Zemědělská pneumatika SEHA / OZKA 7.50-16 6PR KNK33

  AKCE Dostupné AGRO SEHA Turecký výrobek OZKA

  1790 Kč s DPH

  1989 Kč s DPH Sleva 199 Kč

  Dostupnost: Dostupné

 • Pneu SEHA 6.50-16C 10PR KNK20

  Pneu SEHA 6.50-16C 10PR KNK20

  Nákladní Turecký výrobek OZKA

  2372 Kč s DPH

  Import kód: 22040
  Dostupnost: Dostupné

 • 10 let slavíme
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení