Panel uživatele

Gumové pásy pro traktory

18 položek

Gumové pásy na traktory, které nabízíme, pasují na hlavní značky zemědělských pásových traktorů. Podívejte se na všechny značky a modely, které se hodí pro váš pásový traktor.

Agco – řada Challenger MT700 a MT800, Caterpillar - série 35 až 95, CASE - Rowtrac, Quadtrac, řada 9300 serie, Fendt – Vario serie, John Deere – 8RT, 9RT, 9000T, 9RX, 8000T serie, Kubota – M-serie, New Holland – T8 serie, Versatile – Delta Track serie.

Velikost pásů pro traktor umíme dodat 16" až 36".

Výrobce pásů:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Ať už jste v terénu nebo na dvoře, kvalita a odolnost vašich gumových pásů dělá velký rozdíl, pokud jde o provedení práce. Naše produkty hrají důležitou roli při zajišťování toho, aby vaše zemědělská technika fungovala optimálně a aby podřadné pryžové pásy nezpomalovaly váš provoz.

Dodáváme široký sortiment zemědělských gumových pásů a středových válců ve všech běžných velikostech a profilech pro použití se stroji hlavních značek.

Všechny naše gumové pásy pro zemědělské traktory mají působivou 4letou záruku!

Gumové pásy na traktory, které nabízíme, pasují na hlavní značky zemědělských pásových traktorů. Podívejte se na všechny značky a modely, které se hodí pro váš pásový traktor.

Agco – řada Challenger MT700 a MT800, Caterpillar - série 35 až 95, CASE - Rowtrac, Quadtrac, řada 9300 serie, Fendt – Vario serie, John Deere – 8RT, 9RT, 9000T, 9RX, 8000T serie, Kubota – M-serie, New Holland – T8 serie, Versatile – Delta Track serie.

Velikost pásů pro traktor umíme dodat 16" až 36".

 

gumové pásy pro traktoryGumové pásy na traktory


PROČ GTW
Global Track Warehouse je výrobcem a distributorem našich extrémně odolných zemědělských gumových pásů Tank Tuff™. Řada náhradních gumových pásů Tank Tuff™ O.E.M pasuje na nejoblíbenější značky zemědělských traktorů, jako jsou John Deere 8000T, 9000T, 8RT, 9RT, 9RX, řada S700, Case IH Quadtrac, Rowtrac a řada 9300, řada Fendt Vario, New Holland T8 řada, řada Versatile Delta Track a řada Agco a CAT Challenger. Naše více než 20 let zkušeností v kombinaci s praktickým zapojením do našich výrobních a distribučních procesů poskytly zemědělcům v Severní Americe ty nejkvalitnější zemědělské gumové pásy za úžasnou hodnotu. Naše vysoce kvalitní pryžové pásy jsou výsledkem našeho jednokrokového lisovacího procesu, který nám poskytuje nejsilnější přilnavost vodících tyčí a bloků běhounu ke kostře pásu. Při výrobě našich pásů používáme prémiové směsi přírodního kaučuku, abychom prodloužili jejich životnost, abychom vám, zákazníkovi, zajistili, že z našich pásů získáte maximální hodnotu. Konstrukce našich dezénových tyčí umožňuje trakci pro zvýšení životnosti a zvýšení při současném snížení řezání, trhání, narušení terénu a vibrací. Náš vnitřní systém ocelových lanek „Steel Guard" byl vytvořen, aby se zabránilo natahování a deformaci. Hlavní kabely byly nezávisle testovány a splňují nebo překračují specifikace OEM. To vše dohromady poskytuje ty nejsilnější skladby v oboru. Když si koupíte zemědělské gumové pásy od GTW, spolupracujete s organizací, která je hluboce zapojena na všech úrovních dodavatelského řetězce. Vystřihli jsme prostředníka, abychom pomohli farmářům v zemědělském průmyslu ušetřit čas a peníze. Naše odborné znalosti našich vlastních produktů vám šetří čas získáním podrobných a okamžitých odpovědí, zatímco eliminace účasti třetích stran nám umožňuje poskytovat ceny přímo z výroby. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich zemědělských gumových pásů nebo pásových strojů, pro které vyrábíme naše produkty, kontaktujte nás. Díky skladům v Idahu, Illinois, New Jersey a Tennessee vám můžeme vaše stopy dostat okamžitě!

  • 10 let slavíme
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení